Teplický půlmaraton, tam nemůžeme chybět

4V srpnu jsme se zúčastnili Teplického půlmaratonu. Dopoledne jsme jeli do Teplic, kde za Galerií v parku pro nás byla připravená spousta atrakcí. Užili jsme si skákací hrad, trampolíny a jiné zajímavé věci. Např. házení kroužků na tyčky a i chytání kroužků. Byl tam i stánek s pejsky z útulku a další stánky zaměřené na bezpečnou jízdu na kole apod. Hlavní ale byl toho dne běh. Naši nejmenší běželi na 150 metrové trati. Ale my větší jsme měli trať delší, měřila 3 kilometry. Před námi běželi 3 kilometry závodníci spolu se svými psími miláčky. Byla to velká psina. I přes velké vedro jsme všichni bojovali a běželi ze všech sil, ale bohužel na „bednu“ jsme nedosáhli. Ale za snahu jsme dostali všichni medaili a naši malí závodníci i nějaké drobnosti pro radost. Příští rok se zúčastníme určitě znovu a třeba se podaří i nějaká cenná medaile.