Projekty

Pokračujte výběr jednotlivých projektů realizovaných v našem dětském domově:

Časopis Tuchlováček

(http://www.ddtuchlov.cz/) – tento časopis vznikl na základě finanční podpory z projektu Bav se a pomáhej s Oriflame realizovaného Spolu dětem o.p.s. ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem a společností Oriflame. Díky nim máme tu skvělou možnost publikovat Vám, čtenářům, náš časopis a informovat Vás o životě v domově i mimo něj, předávat zajímavé informace, nabídnout něco z kultury, nějakou tu zábavu pro volné chvíle.


(http://www.sance.cz/)- výchovně-vzdělávací projekt podporující vzdělání a talent dětí z dětských domovů a pěstounských rodin. Projekt je určen dětem z dětských domovů starším 6 let (s přihlédnutím k výjimečnému talentu může být udělena výjimka) na podporu jejich individuálního rozvoje, talentu, vzdělání a přípravy na budoucí povolání.


(http://www.nadacnifondalbert.cz/) – Nadační fond Albert spolu s neziskovou organizací Spolu dětem, o.p.s. realizuje projekt podporující tvůrčí činnost, finanční gramotnost a základy podnikání dětí z dětských domovů. Posláním projektu je ukázat dětem a mladým lidem z dětských domovů, že „bez práce nejsou koláče“. Hravou a poznávací formou předává dětem zkušenosti ze světa podnikání, dává jim možnost tvořit a získat dovednosti, které použijí v samostatném životě mimo dětský domov. V rámci projektu děti z vybraných dětských domovů prochází školením dovednostních technik a zároveň se učí základům podnikání. tyto dovednosti pak využijí při tvorbě výrobků a hlavně při jejich samotném prodávání v době Vánočních svátků na prodejnách Albert. Výtěžek z prodeje putuje přímo autorům výrobků.


Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. pořádá celorepublikovou sbírku vánočních dárků ve prospěch dětí s různými handicapy. Využijte odkazů a mrkněte, jaké je zaměření firem zapojených do projektu ve prospěch dětí z dětských domovů. Děkujeme.

Tango

 

 

GLS

 

 

logo-blue

 

jjjjjjj

 

 

 


 

 

(http://www.nadacetm.cz/) – pomáhá dětem, které nemohou vyrůstat ve své vlastní rodině již přes 16 let. Její pomoc se týká dětí na území celé České republiky. Děti z DD byly podpořeny v oblasti sportovních dotací.


(www.zdrava5.cz)

stažený soubor


Prima společnost, která pomáhá nejen dětem z dětských domovů. Hlavní aktivity jsou pomoci dětem, přírodě a pomoci celkem. :-) Děkujeme

10714321_841882895843282_6307188333503281465_o