Challenge Junior Prague

PrahaJe poslední pátek v měsíci a my jsme se vydali na závody do Prahy. V Praze se konal Challenge Junior Prague – je to triatlon, ale my jsme absolvovali jen běžeckou část. Zítra se běží celý maraton, ale jen dospělí. Naše sestava byla: teta Irenka, Nikol, Týna, Petr, Sára, Monika, Matouš a Erik. Když jsme přijeli, tak jsme dostali startovní čísla a šli jsme na místo určení (Střelecký ostrov). Než začal samotný závod, tak v areálu byly připraveny soutěže, na kterých se dalo zjistit, kdo je na co a jak zdatný. Kdo chtěl, tak si ty soutěže vyzkoušel. Když začaly samotné závody, uběhlo to velmi rychle. Jako první běželi ti nejmenší: Monička, Matoušek a Eriček- každý se umístil na nějakém krásném místě. Monča – 12. místo, Matoušek – 6. místo a Eriček- 7. místo – všichni běželi 150m dlouhou dráhu. Běželo jich 24. V další kategorii běžela jen Sárinka a ta se umístila na krásném 4. místě. Bedna jí utekla jen o 21 sekund. Celkem jich běželo 24. Jako poslední běžela Nikol a Petr. Nikol se umístila ve své kategorii na suprovém 1. místě a Petr se umístil na 5. místě ve své kategorii. Po vyhlášení jsme šli na tramvaj a na metro a jeli jsme domů. Děkujeme tetě Irence za super akci.